1 година от инцидента: Цвети Стоянова благодари на всички близки
Автор
Woman.bg

1 година от инцидента: Цвети Стоянова благодари на всички близки

Бившата гимнастичка Цвети Стоянова обяви 14 юни за най-щастливия ден в живота си. Точно преди година, на тази дата, тя падна от дома си - софийски апартамент на шестия етаж и дълго време се възстановява в болница. Днес обаче красавицата се чувства в перфектна форма, разработва модна серия от дънки и често пътува в чужбина.

"14.06! Мога смело да кажа, че това е най-щастливата дата в живота ми и най-големият ми подарък! Разбрах колко много неща могат да се променят за една година, колко нови и добри хора можеш да срещнеш и какво значи думата СЪДБА! БЛАГОДАРЯ на Господ, докторите, семейството, отбора ми, приятелите ми и на всички хора по целия свят, които се молеха за мен и на хората, които бяха до мен и ми помогнаха да намеря пътя към щастието! Благодаря ви! Обичам ви!", написа в профила си в Истаграм бившата националка.

В последните си интервюта тя твърди, че няма спомен от ужасния инцидент през 2016 година. Също така разкри, че не поддържа връзка с Цвети Найденова, защото тя я е изоставила в най-тежкия ѝ момент.

"Нямам нужда от хора, които ще са с мен, когато са на стълбичката за награждаване, а сега, когато не можех да стана на краката си, когато падах и плачех, когато не можех дори до тоалетната да отида сама", призна бившата гимнастичка по време на гостуването си в предаването "Папараци".

Четете още:
Цвети Стоянова проговори за инцидента

Стоянова също така разкри, че за първи път чува, че организаторите на Олимпиадата са дали медал и за нея. 22-годишната красавица категорично заяви, че не е получавала такъв от съотборничките си. Освен това тя призна, че не държи нито един от медалите си вкъщи, защото периодът ѝ като гимнастичка не е бил щастлив и тя не иска да пази спомен за него.